با مادربردX399-Gaming 7؛ به پردازنده های AMD سلام کنید

تاریخ:1396/5/21
کمتر از یک ماه است که شاهد عرضۀ پردازنده های رده بالای کمپانی AMD برای رقابت با پردازنده های سری HEDT کمپانی اینتل هستیم. کمپانی گیگابایت برای پشتیبانی از این پردازنده ها مادربردی با امکانات فوق العاده در کنار قیمت مناسب را به بازار عرضه کرده است.

این مادربرد که بر پایه چیپست X399 کمپانی AMD ساخته شده است،در ردای سری آئورس پا به میدان گذاشته، X399-Gaming 7 نام دارد و ازپیشرفته ترین تکنولوژی های ارائه شده توسط گیگابایت بهره می برد. گیگابایت اینمادربرد را با شعار :"محدودیت ها را تکه تکه کنید" روانۀ بازارکرده و با در اختیار قرار دادن ابزارهای متفاوتی به کاربران امکان می دهد کهمحدودیت ها را یکی پس از دیگری کنار بزنند. این مادربرد از سوکت 4094 پین که به اختصار TR4 نامیده می شود، بهرمند است. این مادربرد از ویژگی های منحصربفردیهمچون نورپردازی ویژه، پشتیبانی از چینش 4 مسیره کارت های گرافیکی، استفاده ازسیستم خنک کننده کارآمد، استفاده از خنک کننده های M.2 و بکار بردنطراحی بهینه تر در ورودی های منبع تغذیه بهره می برد.
گیگابایت در یک همکاری کم نظیر با WTFast کارایی بینظیری را جهت درگاه ها و ارتباطات تحت شبکه برای کاربران خود به ارمغان آورده است.وینسنت لیو یکی از مدیران ارشد کمپانی گیگابایت با اشاره به این نکته که :"ما با ارائه محصولی با کیفیت بر پایه چیپست X399 اقدام بهپشتیبانی از پردازنده های جدید AMD کرده ایم. همچنین این مادربرد برای استفاده ازتمامی قابلیت های این معماری بهینه و عرضه شده است و تعهده ما نسبت به کاربرانحرفه ای و گیمر ها را نشان خواهد داد." مادربرد X399-Gaming 7 با انبوهی ازامکانات ارائه شده، تکنولوژی RGBFusion به کاربران امکان می دهد تا بهبرنامه ریزی تک تک LED ها موجود بپردازند و سبک و صیاق خود را داشته باشند. این فناوریبا پشتیبانی از رشته های نوری دیجیتال 5V و 12V توانای آدرس دهی و پشتیبانی بیش از 300 LED را دارد که بااستفاده از یک رابط کاربری ساده و در عین حال حرفه ای به کاربران امکان ایجاد افکتهای بی نظیر نورپردازی را می دهد.تکنولوژی
SamrtFan5 علاوه بر ارائه تنظیمات بی شمار برای سنسورها و فن های سیستمکامپیوتری به کاربران امکان می دهد تا سرعت فن ها را بصورت لحظه ای با لودپردازنده هماهنگ و تنظیم و همچنین به کاربران امکان می دهد تا از کارایی سیستمتهویه اطمینان حاصل کنند. همچنین ارائه 3 عدد هدسینک برای SSDهای M.2 خیال کاربرانرا از افت کارایی SSDها راحت می کند و با دفع حرارت بسیار مناسب از ایجاد گلوگاه در این بخش نیزجلوگیری می کند. گیگابایت با به کاربردن طلا در ورودی های منبع تغذیه باعث شده تاعمری بیش از صد هزار ساعت را برای کامپوننت ها و قطعات استفاده شده در مدار تغذیهرا شاهد باشیم. همچنین گیگابایت با به کاربردن فیوز های محافظتی برای درگاه های USB این درگاه ها رادر مقابل اتصال کوتاه بیمه کرده است. این مادربرد با پشتیبانی از کراس فایر و SLI بصورت 16X+8X+16X+8X کوچکترین محدودیتی را برای کاربرانی که خواستار 4-way کراس فایر و SLI هستند را باقی نمی گذارد در قسمت صوتی نیز یک پردازندۀ صوتی  Realtek® ALC1220 به همراه خازن های طلایی نیهیکان و فیلترهای صوتی WIMA تضمین صدایی باکیفیت را به کاربران خواهد داد. در بخش شبکه کامل کنندۀ WTFast یک چیپست شبکۀ Killer E2500 Lan می باشد که به کاربران امکان مدیریت ارتباطات تحت شبکه را بصورتبهینه می دهد. همچنین این مادربرد با ارائه پورت ها و درگاه های کاملی در پانلپشتی به کاربران اطمینان می دهد که از حداکثر کارایی سیستم خود بهره ببرند.مادربرد X399-Gaming 7 گیگابایت با گارانتی رسمی و 3 سالۀ آواژنگ در بازارهای ایران عرضهخواهند شد.

منتشر کننده خبر:گیگابایت
منبع خبر:گیگابایت