گیگابایت آئورس را به عاشقان AMD هدیه می دهد

تاریخ:1395/12/8
کمپانی گیگابایت قصد دارد تا با ارائه مادربردهای جدیدی که بر پایه سوکت AM4 می باشند از پردازنده های جدید AMD که ملقب به Ryzen پشتیبانی کند. مادربردهای جدید گیگابایت از چیپست های X370 ، B350 و A320 بهره می برند.


گیگابایت با عرضۀ مدل های مختلف بر اساس این چیپستها و بهینه سازی آنها برای پردازنده های 8 هسته ای AM، نوید یک پلتفرم ایده آل را به طرفداران و کاربران خود می دهد.
کمپانیگیگابایت قصد دارد تا با ارائه مادربردهای جدید خود(جهت پشتیبانی از Ryzen) تحت برندآئورس حس خوب یک پلتفرم حرفه ای را برای گیمرها فراهم کند. مادربردهای جدید آئورساز ویژگی های منحصربفردی همچون RGB Fusion، Smartfan 5، استفاده از دوچیپست صوتی مجزا و.... بهرمند خواهند بود. تکنولوژی RGBFusion با ارائهراهکاری خلاقانه جهت نور پردازی به کاربران اجازه می دهد آنگونه که می خواهد بهایجاد جلوه های ویژه و نورپردازی سیستم کامپیوتری خود بپردازند، همچنین تکنولوژی Smartfan5 با ارائه یک رابط گرافیکی کاربر پسند و فن هدرهای ترکیبی قادر استتا برای کاربران یک سیستم تهویه با پرفورمنس بالا را فراهم آورد. هانری کائو در خصوص مادربردهای جدید AMD گفت :"دراین لحظه گیگابایت برای تمامی علاقمندان به پردازنده های Ryzen که مدت زمانزیادی برای درخشش آن منتظر بوده اند، تکنولوژی ها و فناوری های انحصاری گیگابایترا عرضه خواهد کرد" همچنین هنری کائو افزود که گیگابایت همواره در تلاش استتا به تکمیل نمودن و اضافه کردن تکنولوژی های جدید به مادربردهای خود ادامه دهد.مادربردهایGaming و Aorus Gaming گیگابایت برای پشتیبانی از پردازنده های Ryzen راهی بازار میشوند و با پشتیبانی از تکنولوژی های جدید AMD همچون PurePower (مصرف بهینۀ انرژی)، PrecisionBoost، Neural Net Prediction (تکنولوژی مربوط به شبکه های عصبی)، SmartPrefetch (واکشی هوشمند اطلاعات)، ExtendedFrequency Range (افزایشفرکانس بصورت پویا) نوید یک پلتفرم حرفه ای را به کاربران حرفه ای و گیمرها میدهد.
مادربردهایجدید گیگابایت که برای پشتیانی از این پلتفرم عرضه می شوند در تاریخ 2-March (12 اسفند ماه)در دسترس خواهند بود همچنین این مادربردها در بازار ایران با گارانتی 3 سالهآواژنگ راهی بازار خواهند شد.