تغییر اول ماجراست

تاریخ:1395/11/5
تغییر اول ماجراست ، داستان از انجا شروع می شود که روز به روز دنیای تکنولوژی در حال پیشرفت و گسترش هست و ما شاهد ظهور تکنولوژی های جدید به همراه امکانات نوین هستیم و انقلاب از همین جا شکل می گیرد

از چند روز اینده شاهد عرضه مادربردهای جدید و در اینده نزدیک کارت‌های گرافیکی با برند AORUS (آارس) خواهیم بود، این برند در سالیان گذشته با تولید و عرضه محصولات گیمینگ در شاخه نوت بوک و ابزار گیمینگ فعالیت داشته، بخشی از کمپانی خوشنام گیگابایت محسوب می شود، و از این به بعد می بایستی منتظر تولید و عرضه محصولات گیمینگ گیگابایت با این برند باشیم.
گیگابایت از عرضه نسل جدید مادربردهای خود در تاریخ ۵ ژانویه ۲۰۱۷ خبر داده است که طبق اطلاعات منتشر شده تا به امروز، این کمپانی قصد دارد همزمان با عرضه چیپست جدید سری ۲۰۰ اینتل از برند AORUS رو نمایی کند. همچنین اخبار نوید عرضه نسل بعدی کارت‌های گرافیکی انویدیا یا ای ام دی با این برند را در اوایل فصل دوم میلادی را می دهد.
سایر مدل مادربردهای گیگابایت با همان فناوری ULTRA DURABLE عرضه و در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت، کمپانی گیگابایت با استفاده از فناوری های نوین خود و ترکیب با فناوری گذشته خود نوید عرضه یکی از کامل ترین محصولات را به کاربران خود می دهد، همکاری کمپانی گیگابایت با کمپانی های دیگر نظیر Gskill ، EK ، باعث بهبود عملکرد این نسل از مادربرد های شده و استفاده از تکنولوژی RGB FUSION شما را به دنیای جدید از نسل مادربرد ها دعوت می کند. لازم به ذکر است که همزمان با عرضه جهانی این مادربردها، این محصولات در بازارهای کشور با گارانتی آواژنگ در دسترس کاربران علاقمند قرار خواهد گرفت.