گیگابایت آئورس را به عاشقان AMD هدیه می دهد

کمپانی گیگابایت قصد دارد تا با ارائه مادربردهای جدیدی که بر پایه سوکت AM4 می باشند از پردازنده های جدید AMD که ملقب به Ryzen پشتیبانی کند. مادربردهای جدید گیگابایت از چیپست های X370 ، B350 و A320 بهره می برند.

در مدار تغذیۀ مادربردهای آئورس چه می گذرد(Z270X-Gaming 9)

مادربردهای تازه وارد آئورس که به تازگی از سوی گیگابایت معرفی شده اند، شامل تغییرات قابل توجهی از لحاظ ظاهری با دیگر سری های تولید شدۀ گیگابایت هستند و این ظاهر بسیار جذاب، نظر هر کاربری را به سوی خود جلب می کند

حکومت بر دنیای بازی ها با مادربردهای Gigabyte Gaming

کمپانی گیگابایت پس از عرضۀ معماری Kabylake و چیپست های سری 200 به ارائۀ چندین سری مختلف از مادربردهای خود اقدام کرد. همانگونه که پیش از این مطلع شده اید حرفه ای ترین مادربردها و محصولاتی برای اولین بار به نام آئورس عرضه شد، که ما شاهد رونمایی از این برند توسط گیگابایت بوده ایم.

تغییر اول ماجراست

تغییر اول ماجراست ، داستان از انجا شروع می شود که روز به روز دنیای تکنولوژی در حال پیشرفت و گسترش هست و ما شاهد ظهور تکنولوژی های جدید به همراه امکانات نوین هستیم و انقلاب از همین جا شکل می گیرد

با 5 مدل از مادربردهای آئورس(گیگابایت) بیشتر آشنا شوید

سرانجام انتظارها به پایان رسید و با فرا رسیدن تاریخ 14 دی ماه (jan,3) رسما عرضۀ پردازنده های kabylake از سوی اینتل آغاز خواهد شد. پردازنده های kabylake از سوکت 1151 پشتیبانی می کنند.

هر آنچه که شما خواسته اید، نورپردازی به سبک گیگابایت (RGBFusion)

اگر شما یکی از علاقمندان به کامپیوترهای شخصی باشید، قطعا ظاهر کامپیوتر شخصیتان از اهمیت ویژه ای برای شما برخوردار است. این اهمیت برای شما دوچندان می شود اگر شما عضوی از جامعۀ گیمرها باشید. کمپانی های مختلف سخت افزاری با توجه به اهمیت این موضوع برای کاربران کامپیوترهای شخصی امکانات مختلفی را فراهم می کنند که به آنها این امکان را می دهند تا سیستم خود را مطابق با سلیقه و میل خود تزئین نمایند.

تجربه ای نو از گیمینگ با مادربرد Z270X-Gaming 7 آئورس

مادربرد Z270X-Gamig 7 یکی از مادربردهای عرضه شده در ردۀ حرفه ای از برند آئورس می باشد که با تغییرات ظاهری و اساسی بسیار زیادی پا به میدان رقابت گذاشته است. این مادربرد در نگاه اول، نظر هر کاربری را به قابلیت نورپردازی خود جلب می کند. کمپانی گیگابایت با اضافه کردن قابلیتهای بسیار زیاد به بخش نورپردازی مادربردهای خود، تکنولوژی RGBFusion را معرفی کرده است. کاربران با استفاده از نرم افزارهای مرتبط به RGB Fusion توانایی سفارشی ساختن نورپردازی 3 منطقۀ مختلف مادربرد را بصورت جداگانه دارد.