مسابقۀ دابسمش آوامهر 1396/06/28

کمپانی گیگابایت با همکاری شرکت آواژنگ مسابقه ای با چاشنی اول مهر برای تمامی کاربران در نظر گرفته که شامل تمام نسل هایی میشه، که خاطره هایی از زمان مدرسه دارن یا نسل جوانی که همین الان مشغول تحصیل هستند، برای شرکت می بایستی با استفاده از آهنگی که خاطره های زیادی با اون داریم یک دابسمش بسازیم

فصل داغ تابستان به همراه اورکلاکینگ گیگابایت 1396/02/11

کمپانی گیگابایت که یکی از تولید کنندگان پیشرو در صنعت سخت افزار است قصد دارد تا با برگزاری سومین مسابقۀ اورکلاکینگ آنلاین خود در ابعاد جهانی، کاربران خود را به استفاده از حداکثر توانایی مادربردهای جدید خود تشویق نماید. این مسابقه سومین مسابقه از چهار مسابقۀ اورکلاکینگ می باشد که گیگابایت قصد دارد در این زمینه برگزار نماید. این کمپانی در ماه March و April اولین و دومین دوره از این مسابقات را در سال میلادی جاری برگزار نمود که به میزبانی وب سایت HWbot.org صورت پذیرفت.

گیگابایت در بیست و پنجمین نوروز با شماست 1395/12/24

کمپانی گیگابایت با رویکردی مشتری¬گرایانه، همیشه خود را عضو جدایی ناپذیری از چرخۀ ارتباط با مشتریان می داند، زیرا تفکر حاکم بر این کمپانی، وجود یک رابطۀ دو طرفه با مشتری را برای پیشرفت، لازم می داند. کمپانی گیگابایت محصولات خود را با توجه به درخواست کاربران و برگزاری نظرسنجی های مختلف و جمع آوری پیشنهادات کاربران خود و به همراه چاشنی خاص خود تولید می نماید.

گیگابایت در نمایشگاه CES2017 متفاوتر از همیشه ظاهر شد 1395/10/27

نمایشگاه CES (Consumer Electronics Show)که هر سال در شهر لاس وگاس امریکا برگزار می شود، میزبان کمپانی های بزرگ سخت افزاری و نرم افزاری می باشد که هرکدام به ارائه دست آوردهای جدید خود در این نمایشگاه می پردازند. کمپانی گیگابایت که یکی از کمپانی های مبتکر و پیشرو در صنعت تولید کامپیوترهای خانگی و صنعتی است با شرکت در این رویداد از محصولات جدید خود رونمایی کرد. همچنین کمپانی گیگابایت با همکاری با شرکای خود نوآوری های جدیدی را در این نمایشگاه عرضه کرده است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.