Horus نام یکی از اساطیر مصر باستان است که نمادی از آسمان ، پیروزی و خورشید است. Horus در مصر باستان موجودی با بدن انسان و سر عقاب می باشد و از نظر مصریان باستان یکی از برترین خدایان مصر است. کمپانی گیگابایت نیز با الهام گرفتن این اسطورۀ مصر باستان و جایگزاری حرف A بجای H برند گیمینگ خود را با نام Aorus در سال 2014 معرفی نمود. جرف A که در اول نام این برند مشاهده می شود حاکی از تولید محصولاتی رده بالا با سطح کیفیتی فراتر از حد تصور است. همچنین حرف A نمایانگر  طراحی و تولید این محصولات توسط برترین و حرفه ای ترین تیم تحقیق و توسعه (R&D) گیگابایت است.

اولین محصولاتی که نام آئورس را یدک می کشیدند لپتاپهای گیمینگ گیگابایت بودند که با طراحی بی نظیر و شگفت انگیز خود جوایز متعددی از مجلات و رویدادهای مهم دنیا را دریافت کرده اند. پس از استقبال کم نظیر کاربران از لپتاپهای Aorus، کمپانی گیگابایت به تولید محصولات بیشتری تحت نام این برند اقدام نمود و هم اکنون بعد از گذشت نزدیک به 3 سال از عمر این برند کمپانی گیگابایت با تولید عرضۀ مادربردها و کارتهای گرافیک حرفه ای، مجموعۀ محصولات برند آئورس را تکمیل کرده است. همچنین از اینپس  نیزکمپانی گیگابایت با برند Aorus به فعالیتهای  خود در زمینۀ گیمینگ و برگزاری رویداد های مختلف ادامه خواهد داد.

گیگابایت از طریق این وبگاه اخبار و بروز رسانی مربوط به محصولات آئورس را در اختیار کاربران فارسی زبان خود قرار  خواهد داد. همچنین کاربران فارسی زبان می توانند از طریق دفتر رسمی گیگابایت در ایران انتقادات و پیشنهادات خود را با گیگابایت در میان بگذارند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به :

@Gigabyte_ir

www.Gigabyte.ir

instagram.com/gigabyte_ir